سه یاچهار روزمونده بود به عید که شهرداری منطقه11به گروه اعلام کرد که میتونن به ما غرفه بدن بعداز اینکه تصمیم گرفتیم غرفه باشه کارای برپایی غرفه روشروع کردیم بازم معنی همکاری رو اینجا میشد فهمید تا3فروردین کارای طرح غرفه و فعالیت ها ی لازم رو انجام دادیم بااینکه روزای تعطیلی بود وبچه ها میتونستن به تفریح و برنامه های خودشون برسن بازم اومدن وکارهارو شروع کردن. واقعا اگه همکاری دوستان بارانیمون نبود باید چی میکردیم؟؟؟

2 فروردین ساعتای تقریبا 2بود همه اومدیم غرفه وطرح داخل غرفه رو شروع کردیم چندتا غرفه دیگه کنارغرفه مابودغرفه گردشگری وسفالگری نقاشی  که اونها هم سرگرم کارهای خودشون بودند. توی غرفه باران هرکسی یک کاری میکرد خلاصه بعدازکلی تلاش طرح داخل غرفه تموم شد شهرداری ازما خواسته بود که توغرفه به بازدید کننده ها کارای هنری یادبدیم کارما از3فروردین شروع شد یک روز آموزش خطاطی وکاردستی وکتاب و علاوه بر این ها  هنر دست بچه های مرکز رسالت که کاردستی بود رو آوردیم و به نمایش گذاشتیم این برنامه تا12فروردین ادامه داشت روزای آخربود غرفه صبح ها خیلی شلوغ میشد آخه بچه های کوچیک میومدن وماصورتشون رونقاشی میکردیم خیلی قشنگ میشدن خوشحال میرفتن پیش مامان وباباهاشون و کلی هم به هم پز میدادند. جالب این جا بود که توی این ایام خیلی از خانواده های بارانی هم به بازدید اومدند و واقعا خوشحال شدیم.حالا فکر میکنید علاوه بر حانواده ها و مهمانان نوروزی دیگه چه بازدید کننده ی دیگه ای این غرفه نوروزی ما داشته است؟؟؟

ای بابا کمی فکر بد نیستا؟؟؟

خیله خوب خودم میگم …خیلی از دوستان شورای قبل به دیدن ما اومدند.واقعا دیدنشون و حرفهاشون خستگی رو ازتنمون بیرون میکرد..ازشون سپاسگذاریم که همراه ما بودند.

میگن شاهنامه آخرش خوشه حالا ببینید چه خوشی برای ما داشت.

روز آخر اختتامیه غرفه هابودهرکسی باید در مورد کاری که توغرفه انجام داده بود صحبت میکرد گزارش اول از غرفه ماشروع شدمجری از آقای جاویدی دعوت کرد که بیاد ودرموردغرفه گروه دانشجویی  باران توضیح بده. بله شاهنامه ما راویش اقای جاویدی شد. ایشون رفتند و شروع کردند به توضیح دادن فعالیت هامون…پس از پایان جرف های اقای جاویدی نماینده شهرداری از گروه باران تشکر کرد و برای ما هم همین کافی بود که همه دوستان از غرفه راضی بودند و این رضایت یعنی همه خوشی و دست مریزاد به بارانی های عزیز.

بعدازپایان اختتامیه با کمک بچه ها غرفه روجمع کردیم و کار ماتموم شد وبازم کلی خاطره در دفترچه خاطرات باران ثبت شد.

دوستان بارانی که تو ایام عید باران رو بهاری تر از همیشه نشون دادید خداقوت