ارسال پاسخ 
باران چیست ؟
07-07-2015, 12:17 PM
ارسال: #11
RE: باران چیست ؟
سلام
خب در این صورت به این معنی هست که ما در کار گروهی مشکل داریم. ما باید دنبال ایده های خوب و اجراش باشیم. شاید یک ایده از یک فرد بیرون باران بگیریم. نمی تونیم بگیم بیاد عضو گروه بشه و ایدش رو خودش اجرا کنه. من خودم شخصا واقعا فرصت نکردم حداقل بخش سایت رو اجرا کنم
قسمت دوم فرمایشاتتون رو هم دقیقا متوجه نشدم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
پسندیدم نقل قول این ارسال در یک پاسخ
[-] 2 کاربر ارسال Shahrokhi را پسندیده اند.
arjmand (2015-07-07 12:47), پورعباس (2015-07-07 23:06)
07-07-2015, 02:27 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-07-2015 02:42 PM، توسط kimiaee.)
ارسال: #12
بند ه نمیگم هرکی هرطرحی داره بیاداجراکنه.مثلا ......دارم مثال میزنم.منظورکلی تره .... بنده یاهرکس دیگه که عضوبارانیم درارتباطیم باکلی دوست و استاد و ...که درباره نحوه تبلیغات و زمان و مکان و مدل ارائه و.سایت و عکاسی و محتوای فرهنگی آموزشی و....سالهای زیادی کارکردن و تجربه دارن .درموردمشکلات تبلیغی و ...بعدازآسیب شناسی درگروه باهاشون مشورت میکنم.مثلا برای سایت.بعدیه سری نظرهابرای یه زمان خاص بنابه حس خیرخواهی ازسوی اساتید و دوستان داده میشه که باید ازاینکه وقت میذارن ازشون تشکرکنم وبنده باتوجه به رشته تحصیلیم اونهارودریک ترکیب بندی مناسب کنارهم میچینم که میشه بانظردوستان تکمیل تربشه بعد اگه بشه توی سایت بگیم چون بعضی چیزابایدحضوری باشه میگیم دوستان نظرمیدن مسئولا نمیان نصفه بحثش ول میشه وبعدچون نمیدونن که نیازه میگن نیازنبوده وبایک ژست درجایگاه ریاستی میگن این شوراست که تصمیم میگیره چی صلاحه اجرابشه چی نه!!! ومیگن باوجوداینکه مابخوبی وظیفمونو انجام میدیم چراتعدادافرادی که به سایت سرمیزنن کمه.سوال سفیهانه ...دوستان !واقعا چرا؟؟؟ودفعه بعدکه درموضوعی مشکل ایجاد میشه خداروخفت میکنن میگن چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟و بعد خدایه نگاه عاقل اندرسفیه بهشون میندازه که وسیلشوفرستادم مشکلوحل کنه خودتون نخواستید...اگه هم نشه توسایت بگیم به مسئول فرهنگ و ارتباطات حالا درهردوره ای اطلاع میدیم وایشون بنابه چیزی که تجربه کردم منظورم شخص خاص نیست مثل بنده اطلاعات چندانی درموردکارهای سایت نداره میگه بعدا.....که این بعدامعلوم نیست کی میاد......شایداین جمعه بیاید شاید......میگن که جلسه حضوری سایت میذاریم که تااون موقع اززمان اجرای طرح میگذره و به همین راحتی و خوشمزگی فرصتهای پیشرفت گروه رو یکی یکی چون مسئول محترم جدید تجربه ندارن و حاضرنیستن ازتجربه قدیمیهااستفاده کنن چون کارشون ازدیدخودشون بدون عیب و نقصو کامله و مسئولی فرمودند که همین قدربرای ماکفایته انگارکه گروه واسه ایشونه..... ازدست .میدیم.بعدمیگیم مسئول !!!!! اگه شمادرگیر کارهای دیگه هستی وقت نداری جلسه بذاری یاتوی منتقل کردن ٬اصل طرح رو ازبین میبری مسئول دیگه هم متوجه نمیشه که اصلا طرح چی بودشماره مثلا مسئول سایت روبده به ایشون منتقل کنیم خودشون که واردن و اینجاست که بایدگفت خداپدراونی روکه این ضرب المثل روگفته بیامرزه که وقتی دوتابزرگتردارن صحبت میکنن یه بچه نمی پره وسط بگه پستونکم کو؟؟؟؟ومیگن که حتما باید هماهنگیهاتوسط«««««من»»»»»که هرچی میکشیم ازهمین کلمه است انجام بشه.انگارکه ماازپشت کوه اومدیم یه زمانی توی گروه نبودیم توجیه نیستیم درجریان کارانیستیم.طرح هاروهم عشقی و ذوق زده بدون بررسی جوانب و نیازبودنش مطرح کردیم .....اگه این کاردرست بود رهبرعزیزمون هم میگفتن تاریز جزئیات کارها هم بایدحتماموردتایید من قراربگیره.ولی این طورنیست.مگه یه آدم چقدرزمان داره به همه چی برسه.بایداعضاو مسئولین توجیه باشن هدفگذاری ازکل به جزء باحضورهمه کسانی که ازاعضای گروه تمایل دارن انجام شه درقسمت اجراش مثل هیئتها هرکسی که میتونه یه گوشه کارودست میگیره.اگه هم هیچ کس نبوداجراکنه کسی که مسئولیت قبول کرده بایدتوان این روداشته باشه یک تنه انجام بده و این تفاوت مسئول بادیگرانه.....
واینکه آقای شاهرخیان بنده هم متوجه نشدم شماکدوم قسمت رومتوجه نشدید که توضیح بدم......

مهدی جانrose
این روزها ......باران ...هم .....بی ..تو....بوی....تشنگی.....می دهد.rose
[-] 2 کاربر ارسال kimiaee را پسندیده اند.
پورعباس (2015-07-07 23:06), minooee (2015-07-08 12:00)
07-07-2015, 10:25 PM
ارسال: #13
خب من با فرمایشات شما موافقم و فکر نمی کنم اختلاف نظر به خصوصی داشته باشیم
مشکلاتی که فرمودید متاسفانه هست
گروه باید منسجم تر و منظم تر باشه. با اومدن هر شورا یا مسئول کار از 0 شروع نشه و ...
انشالله این انتقادات تلنگری باشه تا دوستان جدید و قدیمی باران دلسوزانه برای حل اونها چاره ای بیاندیشند...
[-] 2 کاربر ارسال Shahrokhi را پسندیده اند.
پورعباس (2015-07-07 23:07), kimiaee (2015-07-08 01:38)
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا